مدت زمان زیادی تا شروع بازی های جام جهانی در روسیه نیست و این بازی ها چهاردهم ژوئن(جون) یعنی دو هفته دیگر شروع می شوند. کمپانی EA که به صورت رسمی اسپانسر بازی های فوتبال در جام جهانیست با عرضه یک پچ حدودا 6 گیگی این بازی ها را به FIFA 2018 آورده و تیم وی جی مگ نگاه کوتاه و گذرایی به این پچ و بخش جام جهانی بازی FIFA 18 کرده. با بررسی اجمالی تیم ملی ایران در بازی FIFA 2018 همراه وی جی مگ باشید.

VGMAG


قبل از هر چیز باید این موضوع را مطرح کنیم که باعث خوشحالیست که در یک بازی مدرن و به روز و البته پرفروش نامی از ایران دیده می شود و البته بدون هیچ گونه تخریب و یا ارتباط با تروریسم و یا سیاسی بازی های دیگر. تیم ملی ایران به واسطه حضور موفق در مسابقات مقدماتی جام جهانی به راحتی به این مسابقات راه یافت و این امر تضمین حضور تیم ملی در پچ جام جهانی بازی FIFA 2018 نیز شد.

ترکیب تیم ملی همانند بقیه تیمها در این بازی با ترکیب نهایی هنوز تفاوت دارد که البته این امر طبیعیست و هنوز ترکیب نهایی تیمها برای حضور در جام جهانی معرفی کامل نشده اند. به همین دلیل اگر در بازی تفاوتهایی را مشاهده می کنید در جریان باشید که با آپدیتهای روزانه این لیستها به روز خواهند شد. در ویدئوی زیر که حدودا نیم ساعت است به بررسی چهره های بازیکنان تیم ملی نیز پراخته ایم که دیدن این ویدئو را جذاب تر هم میکند.

نکته دیگر اینکه پچ جام جهانی بازی فیفا 18 رایگان است و با دریافت آخرین آپدیت می توانید به صورت رایگان از بازی لذت ببرید. البته اگر به صورت اورجینال بازی می کنید و بایز های شما اورجینال است مشکلی برای دریافت این آپدیت ندارید. ولی دوستانی که بازی های اکانتی و یا هکی دارند باید به فروشندگان این بازی ها مراجعه کنند و مجددا هزینه ای برای دریافت پچ جدید پرداخت کنند. با نیم ساعت بررسی تیم ملی ایران در بازی FIFA 2018 همراه ما باشید.

source